Gratulacje! 

Otrzymałaś 50 % zniżki na kurs “Hands off. Bezpieczne i efektywne porady laktacyjne online”. Kurs powstał w okresie pandemii Covid-19 i jest dedykowany każdemu kto chce rozpocząć pracę online albo szuka wsparcia, inspiracji.

Więcej o kursie przeczytasz na tej stronie: https://www.klinikalaktacyjna.pl/nowy-kurs-online/

Jeśli masz pytania dotyczące kursu zadzwoń do mnie  – z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania 🙂 513 434 850 

Poniżej jest link do platformy Smart Learning gdzie jest umieszczony cały kurs. Po zakupie szkolenia otrzymasz maila z potwierdzeniem oraz token (indywidualny dostęp do kursu dla Ciebie) od firmy Smart Learning. Szkolenie możesz rozpocząć zaraz po otrzymaniu tokena – tego same dnia. 

Uwaga: jeśli nie możesz znaleść maila z dostępem do kursu to sprawdź dokładnie pocztę wpisując “smart learning”, sprawdź SPAM. Pamiętaj, że maile są wysyłane z firmy szkoleniowej, nie z mojego prywatnego maila. 

 

Okres pandemii daje nowe możliwości, pracy online, a praca online daje możliwość pracy wszędzie gdzie jesteś i masz dostęp do internetu.
Wirtualne wsparcie zostanie z nami nawet po okresie pandemii. Jesteś w dobrym miejscu aby rozpocząć nowe umiejętności albo je rozwijać. 

Dlatego, życzę Ci powodzenia w nowej pracy – wirtualnej pracy. Osobiście bardzo doceniam taką formę wsparcia kobiet, pacjentek i dodatkowej pracy. 


Daj mi znać koniecznie jak skończysz kurs – jak zmieniły się twoje porady 🙂